fbpx

IRIGATORIAI

Burnos irigatorius – tai puiki papildoma dantų ir tarpdančių priežiūros priemonė, kurią verta turėti kiekvienam siekiančiam nepriekaištingos burnos ertmės higienos.

Kas yra irigatorius?

Burnos irigatorius – tai prietaisas dantims, kuris purkšdamas siaurą, stiprią aukšto slėgio vandens srovę išvalo dantenas ir tarpdančius. Taip pašalinamos visos, dažniausiai plika akimi nematomos apnašos, maisto likučiai ir bakterijos, dėl kurių susidaro dantų ėduonis ir kitos dantenų ligos. Valyti tarpdančius irigatoriumi yra lygiai taip pat svarbu, kaip ir valytis dantis įprastu dantų šepetėliu. Naudojant irigatorių tarpdančius išvalysite daug greičiau nei naudojant įprastą tarpdančių siūlą. Prie visų mūsų irigatorių rasite ir antgalį liežuviui valyti, kas yra lygiai taip pat svarbu, o kaip dažnai tai pamirštame. Irigatoriai taip pat yra nepakeičiama priemonė nešiojantiems breketus, kadangi juos labai sudėtinga gerai išvalyti tik dantų šepetėliu. Maisto likučiai kaupiasi tarp breketų ir tarpdančių, taip sudarydami puikią terpę bakterijoms daugintis. Irigatoriaus pagalba to galima išvengti. Tarpdančių irigatoriai išrasti jau prieš daug metų, bet ilgą laiką jie buvo naudojami tik odontologų kabinetuose. Dabar jie prieinami kiekvienam, norint, kad vizitai pas odontologus būtų vis retesni ir retesni. Irigatoriai – geriausia investicija į sveikus dantis. Jie skirti visiems, kas siekia nepriekaištingos burnos ertmės higienos.

Kaip naudotis irigatoriumi?

Naudoti irigatorius be galo lengva ir patogu. Irigatoriai veikia vandens srovės principu, taip išvalydami dantis ir tarpdančius. Valymo metu pasiekiamos sunkiausiai prieinamos burnos ertmės vietos, kuriose kaupiasi didžiausi apnašų kiekiai, kurie iš pirmo žvilgsnio visiškai nematomi. Kiekvienas prietaisas turi skirtingus antgalius. Irigatoriai naudojami kasdien. Pirmiausia reikia gerai išvalyti tarpdančius irigatoriumi, o paskui valytis dantis dantų šepetėliu. Tarpdančių valymas irigatoriumi užtruks apie minutę. Įdėkite norimą antgalį į irigatoriaus laikiklį, pripildykite vandens talpą vandeniu (nerekomenduojame pilti jokio kito skysčio). Tuomet įjunkite irigatorių ir nukreipkite vandens srovę į tarpdančius. Slėgį reguliuokite nurodytais mygtukais arba rankenele, priklausomai kokį irigatorių turite. Valydami tarpdančius irigatoriumi, stovėkite virš kriauklės ir šiek tiek prasižiokite, taip leisite vandeniui tekėti iš burnos į kriauklę.

Kaip išsirinkti irigatorių?

Irigatoriai yra dviejų tipų – stacionarūs ir belaidžiai. Abu tipai yra nedideli ir lengvai naudojami. Jų veikimo esmė ta pati, skiriasi tik vandens talpos dydis, atsparumas vandeniui, slėgio režimai, krovimas.

Belaidžiai irigatoriai

Belaidžiai irigatoriai yra maži, nešiojami, greitai pakraunami, jų neriboja laidai. Jie lengvi, telpa į rankos delną, juos paprasta naudotis ir užima nedaug vietos vonioje. Šiuos irigatorius galima naudoti ir duše, nes yra atsparūs vandeniui ir drėgmei. Yra tinkami vežtis į keliones. Belaidžių irigatorių vandens talpa siekia iki 200 ml. Patariama naudoti 1-2 asmenims.

Stacionarūs irigatoriai

Nors stacionarūs irigatoriai užima šiek tiek daugiau vietos vonioje, bet juose telpa daugiau vandens – iki 1000 ml., dėl to reikia rečiau pildyti vandens talpą, o tai leidžia išvalyti visus tarpdančius nepriekaištingai gerai vienu kartu. Stacionariais irigatoriais patogiau naudotis visai šeimai, jie turi daugiau slėgio nustatymų. Jie nėra atsparūs vandeniui.

Kodėl verta įsigyti irigatorių?

Dantų irigatorius nėra tokia brangi ir daug išlaidų reikalaujanti priemonė, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai puiki investicija į sveikai prižiūrėtą dantų higieną, kuomet vizitai pas odontologus taps vis retesni ir retesni. Peržvelgę pateikiamų prekių asortimentą atrasite platų irigatorių pasirinkimą skirtingomis kainomi

Shopping Cart