Irigatoriai

Burnos irigatorius – tai puiki papildoma dantų ir tarpdančių priežiūros priemonė, kurią verta turėti kiekvienam siekiančiam nepriekaištingos burnos ertmės higienos. Šis prietaisas ne tik gerokai palengvins kasdienę implantų ir breketų priežiūrą, bet tuo pačiu padės įveikti parodontozę bei kitus burnos ertmės susirgimus.

Irigatoriaus naudojimas

Naudoti irigatorius be galo lengva ir patogu. Vandens irigatorius veikia vandens srovės principu ir švelniai valo dantis. Kiekvienas prietaisas turi skirtingus antgalius. Irigatoriaus tipą galite pasirinkti pagal konkrečią sveikatos problemą – geriausias irigatorius yra tas, kuris padės Jums specifiniu atveju.

Valymo metu pasiekiamos sunkiausiai prieinamos burnos ertmės vietos, kuriose kaupiasi didžiausi apnašų kiekiai. Belaidis burnos irigatorius yra specialiai sukurtas taip, kad užtikrintų tai, ko neužtikrina jokios kitos valymo priemonės.

Pristatomi aukštos kokybės prietaisai taps nepamainoma Jūsų kasdienės higienos priežiūros dalimi. Tarpdančiuose kaupiasi didžioji dalis mikrobų ir apnašų, todėl jų priežiūrai reikia skirti ypatingą dėmesį. Tarpdančių irigatorius bus nepamainoma tarpdančių priežiūros priemonė. Specialus balinantis irigatorius užtikrina nepriekaištingą dantų išvaizdą ir spindesį – tai patikima priemonė, sukurta dantų balinimui.

Stiprus vandens puškimas!

Padės lengviau pašalinti bakterijas

ir maisto likučius tarp dantų

NR.1 prevencija nuo periodontito

Efektyviai pašalinsite už dantenų

susikaupusias bakterijas

Didelė vandens talpa

Vandens talpos pakanka

visai valymo procedūrai

Geriausi burnos irigatorių pasiūlymai

Dantų irigatorius nėra tokia brangi ir daug išlaidų reikalaujanti priemonė, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Peržvelgę pateikiamų prekių asortimentą atrasite platų irigatorių pasirinkimą skirtingomis kainomis. Norint išsirinkti tinkamą irigatorių ir būti užtikrintu jo kokybe, naudinga paskaityti pirkėjų komentarus. Dažnai tam tikriems produktams yra taikoma akcija, todėl nepraleiskite gerų pasiūlymų įsigyti naują irigatorių daug pigiau, nei įprastai.

Jūsų individualius dantų priežiūros poreikius atitinkantis irigatorius už nedidelę ir prieinamą kainą! Įsigykite modernių ir efektyviai veikiančių prietaisų pasinaudodami puikiais pasiūlymais.