Dantų balinimas namuose

Dantų balinimas odontologijos klinikos neretai tampa gan skausminga ir nemalone patirtimi. Taip yra todėl, nes balinimo procedūroje yra naudojamas peroksidas. Jis padidina danties jautrumą. Tačiau tobulėjant technologijoms dantistai vis plačiau pradeda naudoti balinimo sistemas su specialiais balinamaisiais geliais ir mėlynos Led šviesos spinduliais kurie padeda aktyvuoti balinamojo gelio ingredientus ir pasiekti greitesni bei efektyvesni rezultatą. Šios technologijos taip pat tapo prieinamos ir naudojimui namuose.

13.9919.99
99.98 49.99
99.98 49.99

Dantų balinimas namuose:

  1. Dantų balinimas su kokosu anglies milteliais. Dantų balinimo procedūros metu aktyvi kokosu anglis jungiasi su apnašomis, maisto likučiais, paviršiaus dėmėmis, kurios pašalinamos kai skalaujate burną. Visiškai nesvarbu ar tai kavos, cigarečių ar vyno apnašos, kokosų anglies milteliai padeda tai pašalinti. Šis metodas yra žinomas ir naudojamas jau iš praeito šimtmečio. Tai yra vienas iš natūraliausių dantų balinimo būdų kuris nei kiek nekenkia.
  2. Dantų balinimas su mėlynos šviesos LED lempa ir specialiu geliu. Led šviesa padeda aktyvuoti balinamąjį gelį ir sustiprina dantų balinimo efektą. Procedūra paprastai trunka 20 minučių ir yra visiškai saugi kasdieniniam dantų balinimui namuose.