BURNOS IRIGATORIUS: KAS TAI IR KODĖL VERTA ĮSIGYTI?

Irigatorius, kas tai?

Irigatorius kas tai? Tai burnos ertmės priežiūros prietaisas, skirtas dantims, dantenoms ir liežuviui valyti, naudojant vandens srovę. Tarpdančiai, dantų paviršius, liežuvis nuvalomi kur kas efektyviau nei tik paprastu dantų šepetėliu ir dantų siūlu.

Tarpdančių irigatoriaus naudojimas

Burnos irigatorius veikia kryptingai purkšdamas vandens srovę, kuri išstumia įvairias apnašas iš tarpdančių ir nuo dantų paviršiaus. Pateikiame pagrindines naudojimo rekomendacijas:

  • jei Jūsų dantys ar dantenos jautrūs, naudokite šiltą vandenį;
  • pradėkite nuo švelniausio vandens purškimo režimo, jį palaipsniui stiprinkite ir išsirinkite sau tinkamiausią;
  • irigatorių įjunkite tik tuomet, kai jo talpa pripildyta vandeniu;
  • prietaisą laikykite 90 laipsnių kampu;
  • naudodami irigatorių lūpas sučiaupkite, palikite tarpelį viename šone vandeniui išbėgti;
  • antgalį švelniai laikykite prie dantų paviršiaus/ties tarpdančiais, nespauskite;
  • pradėkite nuo galinių dantų, valykite iš vidinės, vėliau išorinės pusės;
  • maksimaliam rezultatui pasiekti išsivalykite dantis dantų šepetėliu;
  • baigę naudotis irigatoriumi išpilkite vandens talpoje esantį vandenį.

Irigatoriaus nauda

Burnos irigatorių naudojimas turi daug privalumų. Pateikiame reikšmingiausius:

Mažesnė karieso rizika

Irigatorius efektyviai pašalina bakterijas ir apnašas, kurias sunku pasiekti dantų šepetėliu, todėl sumažėja karieso atsiradimo rizika. Kruopščiai ir greitai išvalykite tarpdančius ir dantų paviršių, išvenkite dantų ėduonies.

Sveikesnės dantenos

Nepakankama dantenų kraujotaka ir dantenų kišenėse susikaupusios apnašos gali sukelti dantenų uždegimą, skausmą, net parodontozę. Jei Jūsų dantenos kraujuoja, yra patinusios, joms reikalinga rūpestinga priežiūra. Naudojant tarpdančių irigatorių paprasčiau išvalysite susikaupusias apnašas, o su pulsuojančia vandens srove dantenas galėsite patogiai pamasažuoti. Mokslinių tyrimų duomenimis burnos irigatorius yra viena iš efektyviausių priemonių, mažinant dantenų uždegimą ir kraujavimą.

Gaivesnis burnos kvapas

Blogas burnos kvapas, kitaip halitozė – dažnai pasitaikanti problema, galinti turėti įtakos ne tik fizinei, bet ir emocinei sveikatai. Prastą kvapą dažniausiai sukelia tarpdančiuose ir ant liežuvio besikaupiančios bakterijos ir apnašos. Jos gali tapti dantų ėduonies, dantenų ligų ar net sisteminių susirgimų priežastimi. Nemalonus kvapas gali sumažinti net pasitikėjimą savimi bei poreikį bendrauti. Burnos irigatorius – ypač patogus prietaisas išvalyti tarpdančius ir nuvalyti liežuvį. Pasirūpinkite ne tik geresniu burnos kvapu ir savo dantimis, bet ir emocine sveikata!

Lengvesnė implantų, breketų, protezuotų dantų priežiūra

Burnos ertmės priežiūra, turint implantų, breketų, protezuotų dantų gali būti sudėtinga. Įprasto tarpdančių siūlo naudojimas nėra efektyvus, be to gali pakenkti šioms konstrukcijoms. Viena iš saugesnių ir efektyvesnių alternatyvų – tarpdančių irigatorius.

Retesni vizitai pas odontologą ir burnos higienistą

Kasdien naudojant burnos irigatorių susidaro mažiau dantų akmenų, rečiau susiformuoja dantų ėduonis. Lankykitės pas odontologą ir burnos higienistą rečiau– sutaupykite laiko ir pinigų!

Tikimės, kad šis įrašas padės geriau suprasti, kas tai yra burnos irigatorius ir kaip jis gali padėti Jums džiaugtis sveikesniais dantimis, dantenomis, bei gaivesniu burnos kvapu!

1 komentaras apie “BURNOS IRIGATORIUS: KAS TAI IR KODĖL VERTA ĮSIGYTI?”

  1. Naudinga informacija, dabar jau aiškiau, kam reikalingas burnos irigatorius. Paskaičiusi iš karto ir išsirinkau šioje parduotuvėje. Esu patenkinta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top